ست چند تایی 53 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • تابلوهای آشپزخانه

  ست‌های تابلو مناسب برای آشپزخانه

   در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای مدرن مناسب برای آشپزخانه که بصورت ست‌های چیدمان چند تابلو در کنار هم  را که با توجه به تم رنگی، سبک طراحی، موضوع پوسترها در کنار هم چیده شده است را مشاهده نمائید. این چیدمان ها اغلب به سبک  دکوراسیون اسکاندیناوی، سبک مینیمال، سبک بوهو، سبک مدرن، سبک کلاسیک طراحی و اجرا شده است که می‌تواند زیبایی چشمگیری به محیط زندگی وکار شما القاء کند تمامی چیدمان‌ها قابل سفارش بوده همچنین شما میتوانید از چند اثر در چیدمان‌های مختلف به سلیقه شخصی خود برای ایجاد یک چیدمان یا گالری دیواری شخصی استفاده کنید

   گالری دیواری به مجموعه  تابلوهای تزئینی که به صورت منظم و اصولی روی دیوار نصب شوند، گفته می‌شود. این‌که مضمون تصاویر و تابلوها چه باشد کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد و می‌تواند شامل ،  مناظر جذاب، شخصیت‌های محبوب، تابلوهای متنی یا تابلوی های مدرن و سایر تصاویر مینیمال باشد. برای انتخاب بهتر شما میتوانید از ست‌های آماده شده توسط تیم طراحان بهارنارنج استفاده کنید

  راهنمای ایجاد گالری دیواری

  نکات مهم در انتخاب تابلو

  سبک‌های دکوراسیون

 • چیدمان‌ 5 تایی افقی

  تبدیل دیوار خانه به یک گالری دیواری

  دیوارهای خانه شما می تواند با استفاده از یک روش مقرون به صرفه تبدیل به یک اتاق گالری با تابلو های نقاشی، عکس و تصاویر هنری و یا قطعات هنرمندانه مورد علاقه شما بشود. اگر شما می خواهید در اتاق نشیمن خود و یا پذیرایی منزلتان یک دکوراسیون با گفتمان خودتان خلق کرده و یا یک راه پله یا دیوار خالی را با روشی ساده دیزاین کنید، روش دکور نگارخانه یا گالری راهی جالب برای بیان و نمایش موارد مورد علاقه شماست. برای عامه مردم، ایجاد یک دیوار گالری می تواند دلهره آور به نظر برسد، اما با وجود چند ابزار و کمی خلاقیت، می توانید در هر زمانی انتخاب ساده ای داشته باشید. در اینجا چند نکته عملی و ایده های آسان برای برجسته کردن دیوار گالری شما ارائه شده است. با استفاده از این نکات تخصصی می توانید تابلو های دیواری و عکس های خود را به صورت مجموعه در آورده و فضای خود را زنده تر کنید.

  سبک دوست داشتنی خود را تعیین کنید.

  عاشق تصاویر آبرنگی هستید؟ سبک انتزاعی را دوست دارید؟ علاقه مند به طبیعت هستید؟ یک دیوار گالری فرصتی مناسب برای شماست تا با استفاده از دکوراسیون منزتان احساسات و علاقه های خود را منعکس نمایید. تابلوها را می توان از طریق موضوع، رنگ قاب، سبک یا طیف رنگی تصویر به یکدیگر گره زد.
  نکته: در یک اتاق شلوغ با تعداد زیادی الگو و بافت، مهم این است که یک رنگ واحد را در نظر گرفته و تنها با اضافه کردن لکه های کوچک رنگ دیگر به مجموعه از اضافه کردن شلوغی بیش از حد بپرهیزید.

  دکوراسیون اتاق و منزل را شخصی نگه دارید.

  یادتان باشد که خانه شما، برای شماست؛ بنابراین از جلوه های هنری و شخصی خودتان استفاده کنید تا دیوار گالری شما برجسته شود. وقتی تابلو های پوستر های هنری خریداری شده را با عکس های خانوادگی ، مجسمه ها ، آثارهنری قدیمی و نقاشی های کودکان ترکیب می کنیم ، بسار دوست داشتنی می شوند. از این بابت نگران نشوید که ممکن است موضوع آن ها پراکنده باشد چرا که حداقل یک چیز هماهنگ دارند و آن هم علاقه مندی های شماست.

  کار چیدمان را از تابلو بزرگ تر شروع کنید.

  تعادل و تقارن برای ایجاد یک دیوار گالری مهم است.ابتدا با بزرگترین تابلو شروع کرده و از آن به عنوان نقطه کانونی مجموعه استفاده کنید. از مرکز به سمت بیرون کار را پیش ببرید. توصیه می کنیم تابلوهای خودتان را حداقل 3 سانی متر از هم فاصله دهید تا هر تابلو به تنهایی و جداگانه دیده شود. سعی کنید الگوی کلی را نسبت به سایر مبلمان دکوراسیون یا مرکزیت مجموعه را در دیوار اتاق حفظ کنید.
  نکته: قبل از نصب روی دیوار، تابلوها را روی زمین بگذارید و روزنامه هایی را به اندازه هر تابلو برش دهید. با استفاده از نوار چسب، همانطور که می خواهید تابلوها را نصب کنید به همان نسبت کاغذها را بر روی دیوار قرار دهید. سپس چند ترتیب وچیدمان مختلف را امتحان کنید تا جایی که چیدمان مورد نظرتان شده و شما را خوشحال کند.

  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

  سبک های دکوراسیون

  تبدیل دیوار خانه به یک گالری دیواری

 • چیدمان برای پذیرایی و...

  ست‌های چیدمان چند تابلو

   در این صفحه می توانید جدیدترین ست‌های چیدمان چند تابلوی دکوراتیو را که با توجه به تم رنگی، سبک طراحی، موضوع پوسترها در کنار هم چیده شده است را مشاهده نمائید. این چیدمان ها اغلب به سبک  دکوراسیون اسکاندیناوی، سبک مینیمال، سبک بوهو، سبک مدرن، سبک کلاسیک طراحی و اجرا شده است که می‌تواند زیبایی چشمگیری به محیط زندگی وکار شما القاء کند تمامی چیدمان‌ها قابل سفارش بوده همچنین شما میتوانید از چند اثر در چیدمان‌های مختلف به سلیقه شخصی خود برای ایجاد یک چیدمان یا گالری دیواری شخصی استفاده کنید

   با ایجاد یک گالری دیواری در خانه، به گونه‎ای  بسیار مبتکرانه ، فضای خانه خود را پر احساس و هنری می‌کنید و دکوراسیونی لوکس و خاص خود را به‌وجود می‌آورید. در نظر داشته باشید هر گالری دیواری منحصربه فرد است و بر اساس اینکه چه تابلوهایی دارد و معماری خانه چیست و کجای خانه نصب می‌شود، ویژگی خاص دارد. درضمن یک نقطه کانونی بسیار شیک در دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کند.

  or (wall art) گالری دیواری (Gallery Wall) یک مجموعه خلاقانه و شخصی سازی شده از تابلو، عکس، پوستر و آثار هنری و شخصی است که طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گالری دیواری یکی از شیوه های راحت و کم هزینه جهت ایجاد تنوع و تغییر در دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. به کمک گالری دیواری می توان یک نقطه کانونی در منزل بوجود آورد و روح و گرما به دکوراسیون بخشید و دکور را شخصی سازی کرد.

  راهنمای ایجاد گالری دیواری

  نکات مهم در انتخاب تابلو

  سبک‌های دکوراسیون

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 53 آیتم
نمایش 1 - 24 از 53 آیتم