ست‌های 3‌تایی تابلو

کالکشن ست‌های 3تایی تابلوهای دکوراتیو مدرن

جدیدترین طرح‌ها و بروزترین طرح‌ها برای تابلوهای مدرن مناسب برای خانه 

زیرشاخه ها

 • اتاق کودک

  ست‌های 3تایی تابلوهای مناسب برای اتاق کودک یا نوزاد

   در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای دکوراتیو یا تابلوهای تزئینی مناسب برای اتاق کودک، اتاق نوزاد  و یا سیسمونی که بصورت ست 3تایی اماده شده است رابصورت آنلاین سفارش دهید این نکنه لازم به ذکر است که تمامی تابلوها در ابعاد استاندارد از سایز 20×30، 30×40، 40×60، 50×70 با قاب و شیشه ارائه میگردد 

  تابلو اتاق کودک چیست؟

  تابلو اتاق کودک یک تابلو دکوراتیو با طرح های کودکانه است که از آن برای تزیین دیوار‌های اتاق خواب کودکان استفاده می‌شود.

   چه طرح یا تصویری مناسب تابلو اتاق کودک است؟

  این سوالات یا هزاران پرسش دیگر ممکن است پیش از انتخاب تابلو برای اتاق کودک، به ذهن همه‌ی مادران برسد و انتخاب تابلو را برای آن‌ها کمی سخت و پیچیده کند. در ادامه این پست چند نکته ساده وضروری جهت راهنمایی شما عزیزان در انتخاب مناسب‌ترین تابلو برای دکوراسیون اتاق کودک‌تان آورده شده است. با ما همراه باشید تا انتخاب تابلو اتاق کودک را برای شما ساده‌تر کنیم.

  تابلو اتاق کودک بر اساس جنسیت نوزاد

  همه ما می‌دانیم که فرآیند انتخاب و خرید سیسمونی برای اتاق کودک فوق‌العاده زیبا و هیجان‌انگیز است و همه خانواده‌ها می‌خواهند که اتاق کودک برای ورود فرزندشان مناسب باشد. علیرغم تمایل ما به تزئین فضای داخلی اتاق نوزاد با توجه به جنسیت کودک، ذکر این نکته مهم است که تفاوت در طرح و رنگ المانی است که می‌تواند تابلوها را بر اساس جنسیت کودک شما دسته‌بندی کند.
  بر اساس یک قانون پذیرفته شده کلی، برای نوزاد پسر رنگ آّبی یا سبز روشن و برای نوزاد دختر رنگ صورتی مناسب است. جالب اینجاست که یک مطالعه از دانشگاه کمبریج نشان می‌دهد که اکثر پسران و دختران زیر دو سال رنگ صورتی را به سایر رنگ‌ها ترجیح می دهند.

  1-انتخاب تابلو کودک متناسب با رنگ و موضوع سایر المان‌های موجود

  در اتاقدر این حالت شما می‌بایست رنگ کلی تابلو را بر اساس رنگ غالب محیط انتخاب نموده و در عین حال به این نکته نیز توجه کنید که رنگ زمینه تابلو باید به گونه‌ای باشد که با رنگ دیوار در تضاد بوده تا جلوه تابلو شما از بین نرود.

  2-انتخاب تابلو کودک به عنوان نقطه کانونی اتاق و متمایز سازی آن با سایر المان‌های موجود

  در این حالت رنگ زمینه و اصلی تابلو به گونه‌ای انتخاب می‌شود که تابلو کودک شما در تضاد با سایر المان‌ها، به عنوان نقطه کانونی محیط در نظر گرفته ‌شود و بر روی دیوار اتاق جلوه‌ای خیره کننده ایجاد کند.

  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

  سبک های دکوراسیون

 • اتاق خواب

  ست‌های 3‌تایی تابلوهای مناسب برای اتاق خواب

   در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای دکوراتیو یا تابلوهای تزئینی مناسب برای اتاق خواب که بصورت ست 3تایی اماده شده است رابصورت انلاین سفارش دهید این نکنه لازم به ذکر است که تمامی تابلوها در ابعاد استاندارد از سایز 20×30، 30×40، 40×60، 50×70 با قاب و شیشه ارائه میگردد 

  چه تابلویی مناسب برای اتاق خواب است؟

  این که دیوار اتاقتان با تصاویر عاشقانه، منظره طبیعت، نقاشی خط و … دکور شود کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد. در واقع باید ببینید که دوست دارید در فضای اتاق خواب چه انرژی را حس کنید و با انتخاب تابلوی مناسب، آن حس را در محیط به جریان بیاندازید. البته علاوه بر سلیقه، نوع دکوراسیون اتاق خوابتان هم در انتخاب تابلو تاثیر گذار است. طبیعتا تابلو مدرن، برای دکوراسیون مدرن و امروزی و تابلو کلاسیک، برای سبک کلاسیک مناسب است. همچنین می توانید تابلو را به صورتی انتخاب کنید که رنگ های به کار رفته در آن با دیگر رنگ های اثاثیه اتاقتان هماهنگی و هارمونی داشته باشد.

  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

  سبک های دکوراسیون

 • آشپزخانه

  ست‌های ‌3تایی تابلو مناسب برای آشپزخانه

   در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای دکوراتیو یا تابلوهای تزئینی مناسب برای آشپزخانه که بصورت ست‌های 3تایی آماده شده است رابصورت آنلاین سفارش دهید این نکنه لازم به ذکر است که تمامی تابلوها در ابعاد استاندارد از سایز 20×30، 30×40، 40×60، 40×60، 50×70 با قاب و شیشه ارائه میگردد 

  چه تابلویی برای آشپزخانه مناسب است؟

  این که دیوار اتاقتان با تصاویر عاشقانه، منظره طبیعت، نقاشی خط و … دکور شود کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد. در واقع باید ببینید که دوست دارید در فضای آشپزخانه چه انرژی را حس کنید و با انتخاب تابلوی مناسب، آن حس را در محیط به جریان بیاندازید. البته علاوه بر سلیقه، نوع دکوراسیون کابینتهای اشپزخانه و وسایل که در اشپزخانه استفاده کرید هم در انتخاب تابلو تاثیر گذار است. طبیعتا تابلو مدرن برای اشپزخانه های سنتی و پر از وسایل پخت و پز مناسب نمی باشد ما در اینجا تعدادی از تابلوهای مناسب برای اشپزخانه را چیدمان کرده ایم . همچنین می توانید تابلوها را به صورتی انتخاب کنید که رنگ های به کار رفته در آن با دیگر رنگ های اثاثیه آشپزخانه هماهنگی و هارمونی داشته باشد.

  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

  سبک های دکوراسیون

 • پذیرایی

  ست‌های ‌3تایی تابلو مناسب برای پذیرایی

   در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای دکوراتیو یا تابلوهای تزئینی مناسب برای پذیرایی که بصورت ست‌های ‌3تایی آماده شده است رابصورت آنلاین سفارش دهید این نکنه لازم به ذکر است که تمامی تابلوها در ابعاد استاندارد از سایز 20×30، 30×40، 40×60، 40×60، 50×70 با قاب و شیشه ارائه میگردد

  راهنمای انتخاب تابلو برای پذیرایی

  همانگی میان رنگ و مدل تابلوها با زمینۀ رنگی به کار رفته در چیدمان باعث ایجاد کنتراست و هماهنگی تمامی عناصر با هم می شود.

  مکان نصب تابلو در پذیرایی: هنگام خرید تابلو برای پذیرایی به جایی که می خواهید آن را نصب کنید، فکر کنید.بهتر است تابلوهای بزرگ را بر روی دیوارهای اصلی پذیرایی نصب کنیم. زیرا جلوۀ زیبایی به محیط می‌دهند.البته این نکته را هم در نظر بگیرید که دیوار پشت کاناپه معمولا بهترین مکان برای نصب تابلو است. اما باید در نظر داشته باشید که طول تابلوها باید به صورتی باشد که از طول کاناپه بیشتر نباشد. تابلوهای کوچکتر را گاهی به جای نصب بر روی دیوار می توان بر روی میز و یا شلف قرار داد. استفاده از نابلوها بدین صورت فضای خلاقانه‌تری را ایجاد می‌کند.

  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

  سبک های دکوراسیون

 • سرویس بهداشتی و حمام

هیچ محصولی در دسترس نیست

به گوش باشید! محصولات بیشتری در این قسمت به نمایش درخواهد آمد چرا که در حال اضافه شدن به سایت هستند.