تابلوها

در این قسمت تابلوها بصورت تک در ابعاد مختلف برای فروش میباشد 

زیرشاخه ها

 • فتوگرافی

  تابلو دکوراتیو سبک فتوگرافیک

  حداقل یک علاقمند به عکس در هر خانواده وجود دارد هنر عکاسی برنده مطمئن در هر خانه است! تزئین خانه خود با پوستر های با کیفیت بالا و چاپ عکس های هنری ، رنگی یا سیاه و سفید.

 • مدرن

  تابلو دکوراتیو مدرن

  تابلوها انواع و سبک‌های متفاوتی دارند که باید با توجه به سبک دکوراسیون خانه و در نظر گرفتن فضایی که قصد قرار دادن آن را دارید، انتخاب شوند. در این پست از استودیو بهارنارج می‌توانید با انواع سبک تابلو برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک آشنا شوید. خرید تابلو دکوراتیو مدرن یکی از لذت بخش‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای زیباتر شدن منزلتان انجام دهید. تماشای تابلوهایی با طرح‌های خاص و مدرن که معمولاً باید در زمان انتخاب آن رنگ دکوراسیون خود را نیز مد نظر قرار دهید. برای جذابیت بیشتر می‌توانید در زمان خرید تابلو دکوراتیو مدرن چند طرح مشابه و هماهنگ را در کنار هم انتخاب کنید و همه تابلوها را در کنار هم در یک سمت دیوار بچسبانید.

  در خرید تابلو مدرن باید نکاتی را مد نظر قرار دهید که یکی از مهم ترین آن ها هماهنگی بین تابلو مدرن و نوع و تم رنگی دکوراسیون داخلی می باشد. انتخاب تابلو مدرن باید به گونه ای باشد که خودش را از مجموعه دکوراسیون داخلی جدا نکند و با سایر قسمت های دکوراسیون داخلی هماهنگی داشته باشد. برای مثال اگر تم رنگی محیط منزل یا اداره ای سرد و بی روح است شما می توانید با استفاده از خرید تابلو مدرن با ترکیب رنگی گرم هارمونی را در محیط بین رنگ گرم و سر ایجاد نمایید. یکی دیگر از نکاتی که باید در خرید تابلو مدرن در نظر داشته باشید این است که باید ابعاد تابلو مدرن را با توجه به دیواری انتخاب کنید که می خواهید تابلو مدرن را بر روی آن دیوار نصب نمایید. اگر ابعاد مناسبی را برای خرید تابلو مدرن انتخاب نکنید تابلو می تواند به صورت شیئی اضافه بر روی دیوار به نظر برسد.

 • طبیعت

  تابلو دکوراتیو با تصاویری از طبیعت

  زمان آن فرا رسیده است تا طبیعت را به خانه هایمان دعوت کنیم و دیوارهایمان را با ترکیب تابلوهای زیبای طبیعت که شامل جنگل ها، کوه ها و مناظر است بهمراه تابلویی از حیوانات تزئین کنیم. تابلوها با تصاویری از طبیعت ما را در سبک های فراوانی کشف کنید - چه به صورت رنگی و چه سیاه و سفید. تزئین دیوارهای خود با تابلوهایی با تصاویر طبیعت، آرامش و هماهنگی را به کل اتاق می بخشد. دیوارهای خود را با نقوشی مانند امواج غلتان، جنگل سرسبز یا مناظری که از بالای کوه دیده می شود تزئین کنید. ما مجموعه گسترده ای را برای تکمیل انواع سبک های تزئینی ارائه می دهیم

 • تابلوهای متنی

  تابلو دکوری با پوسترهای متنی

  بهترین و جدیدترین تابلوهای دکوراتیو در سبک متنی با جملات تاثیر گذار وپوسترهای زیبا و جالب از کلمات متنی، نقل قول ها و سخنان الهام بخش، ضمیمه عالی برای گالری دیواری شما می باشند.

 • تابلو تصاویر شهرها

  مقصد رویای شما چیست؟ بهترین راه برای یادآوری روزانه شهر بزرگ مورد علاقه شما این است که آن را بر روی دیوار خود ببندید! در اینجا نقشه های مرسوم، نقشه های جهان، نقشه شهرها و عکس شهرهای زیبا را پیدا خواهید کرد.

 • آشپزخانه

  تابلو دکوری مناسب برای آشپزخانه

  ما انتخاب زیادی از تابلوهای هنری زیبا برای آشپزخانه شما داریم. با مجموعه ما جلوه خاص به محیط اشپزخانه خود دهید. همچنین شما می توانید با انتخاب چند تابلو در کنار یکدیگر یک گالری دیواری بوجود بیاورید

 • گرافیکی

  ما با مجموعه ای کامل از تابلوهای گرافیکی به شما کمک میکنیم تا به راحتی برای گالری دیواری خود انتخاب کنید و منظره خیره کننده خلق کنید.

 • اتاق کودک

  ما انتخاب زیادی از تابلوهای ویژه کودکان داریم که طراحی های سرگرم کننده برای اتاق کودکان را دارند. با مضوعات آموزش و پرورش و سرگرمی با ترکیب کردن نوشته با طرح های گرافیکی حیوانات، پوستر های الفبا و نقشه های جهان.

 • تابلو نقاشی چاپی

  دراین قسمت تابلوهای نقاشی چاپ شده را میتوانید سفارش دهید. نقاشی‌های هنری، هنرهای زیبا و پوستر از سبک های مختلف، چشم انداز های زیبا برای دیوار گالری خود را جمع آوری می کنیم. دیوارهای خود را  با طرح های منحصر به فرد و لوکس تزئین نمایید

 • پرتره

  عکاسی پرتره یکی از مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و هم حرفه ای انجام می شود. این نوع عکاسی در زمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس نیز انجام می پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه ای با استفاده از تکنیک های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ ها و ترکیب بندی, عکس های با کیفیتی می گیرد.

  •  پرتره تمام قد

  •  پرتره پرسنلی

  •  پرتره هنری

  •  پرتره سیاسی

فیلترهای فعال