مجموعه‌های 5تایی تابلو

تبدیل دیوار خانه به یک گالری دیواری

دیوارهای خانه شما می تواند با استفاده از یک روش مقرون به صرفه تبدیل به یک اتاق گالری با تابلو های نقاشی، عکس و تصاویر هنری و یا قطعات هنرمندانه مورد علاقه شما بشود. اگر شما می خواهید در اتاق نشیمن خود و یا پذیرایی منزلتان یک دکوراسیون با گفتمان خودتان خلق کرده و یا یک راه پله یا دیوار خالی را با روشی ساده دیزاین کنید، روش دکور نگارخانه یا گالری راهی جالب برای بیان و نمایش موارد مورد علاقه شماست. برای عامه مردم، ایجاد یک دیوار گالری می تواند دلهره آور به نظر برسد، اما با وجود چند ابزار و کمی خلاقیت، می توانید در هر زمانی انتخاب ساده ای داشته باشید. در اینجا چند نکته عملی و ایده های آسان برای برجسته کردن دیوار گالری شما ارائه شده است. با استفاده از این نکات تخصصی می توانید تابلو های دیواری و عکس های خود را به صورت مجموعه در آورده و فضای خود را زنده تر کنید.

سبک دوست داشتنی خود را تعیین کنید.

عاشق تصاویر آبرنگی هستید؟ سبک انتزاعی را دوست دارید؟ علاقه مند به طبیعت هستید؟ یک دیوار گالری فرصتی مناسب برای شماست تا با استفاده از دکوراسیون منزتان احساسات و علاقه های خود را منعکس نمایید. تابلوها را می توان از طریق موضوع، رنگ قاب، سبک یا طیف رنگی تصویر به یکدیگر گره زد.
نکته: در یک اتاق شلوغ با تعداد زیادی الگو و بافت، مهم این است که یک رنگ واحد را در نظر گرفته و تنها با اضافه کردن لکه های کوچک رنگ دیگر به مجموعه از اضافه کردن شلوغی بیش از حد بپرهیزید.

دکوراسیون اتاق و منزل را شخصی نگه دارید.

یادتان باشد که خانه شما، برای شماست؛ بنابراین از جلوه های هنری و شخصی خودتان استفاده کنید تا دیوار گالری شما برجسته شود. وقتی تابلو های پوستر های هنری خریداری شده را با عکس های خانوادگی ، مجسمه ها ، آثارهنری قدیمی و نقاشی های کودکان ترکیب می کنیم ، بسار دوست داشتنی می شوند. از این بابت نگران نشوید که ممکن است موضوع آن ها پراکنده باشد چرا که حداقل یک چیز هماهنگ دارند و آن هم علاقه مندی های شماست.

کار چیدمان را از تابلو بزرگ تر شروع کنید.

تعادل و تقارن برای ایجاد یک دیوار گالری مهم است.ابتدا با بزرگترین تابلو شروع کرده و از آن به عنوان نقطه کانونی مجموعه استفاده کنید. از مرکز به سمت بیرون کار را پیش ببرید. توصیه می کنیم تابلوهای خودتان را حداقل 3 سانی متر از هم فاصله دهید تا هر تابلو به تنهایی و جداگانه دیده شود. سعی کنید الگوی کلی را نسبت به سایر مبلمان دکوراسیون یا مرکزیت مجموعه را در دیوار اتاق حفظ کنید.
نکته: قبل از نصب روی دیوار، تابلوها را روی زمین بگذارید و روزنامه هایی را به اندازه هر تابلو برش دهید. با استفاده از نوار چسب، همانطور که می خواهید تابلوها را نصب کنید به همان نسبت کاغذها را بر روی دیوار قرار دهید. سپس چند ترتیب وچیدمان مختلف را امتحان کنید تا جایی که چیدمان مورد نظرتان شده و شما را خوشحال کند.

نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

سبک های دکوراسیون

تبدیل دیوار خانه به یک گالری دیواری

فیلترهای فعال