مجموعه‌های 6‌تایی تابلو

ست‌های چیدمان چند تابلو

 در این صفحه می توانید جدیدترین ست‌های چیدمان چند تابلوی دکوراتیو را که با توجه به تم رنگی، سبک طراحی، موضوع پوسترها در کنار هم چیده شده است را مشاهده نمائید. این چیدمان ها اغلب به سبک  دکوراسیون اسکاندیناوی، سبک مینیمال، سبک بوهو، سبک مدرن، سبک کلاسیک طراحی و اجرا شده است که می‌تواند زیبایی چشمگیری به محیط زندگی وکار شما القاء کند تمامی چیدمان‌ها قابل سفارش بوده همچنین شما میتوانید از چند اثر در چیدمان‌های مختلف به سلیقه شخصی خود برای ایجاد یک چیدمان یا گالری دیواری شخصی استفاده کنید

 با ایجاد یک گالری دیواری در خانه، به گونه‎ای  بسیار مبتکرانه ، فضای خانه خود را پر احساس و هنری می‌کنید و دکوراسیونی لوکس و خاص خود را به‌وجود می‌آورید. در نظر داشته باشید هر گالری دیواری منحصربه فرد است و بر اساس اینکه چه تابلوهایی دارد و معماری خانه چیست و کجای خانه نصب می‌شود، ویژگی خاص دارد. درضمن یک نقطه کانونی بسیار شیک در دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کند.

or (wall art) گالری دیواری (Gallery Wall) یک مجموعه خلاقانه و شخصی سازی شده از تابلو، عکس، پوستر و آثار هنری و شخصی است که طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گالری دیواری یکی از شیوه های راحت و کم هزینه جهت ایجاد تنوع و تغییر در دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. به کمک گالری دیواری می توان یک نقطه کانونی در منزل بوجود آورد و روح و گرما به دکوراسیون بخشید و دکور را شخصی سازی کرد.

راهنمای ایجاد گالری دیواری

نکات مهم در انتخاب تابلو

سبک‌های دکوراسیون

فیلترهای فعال