چاپ پوستر یا عکس شما بصورت سفارشی در ابعاد مختلف!! 

نوع کاغذ برای چاپ پوستر خود را انتخاب می کنید 

  • کاغذ مات یا لاستر(luster): میزان تراکم نیترات نقره موجود در این کاغذ 50 درصد میباشد بافت این کاغذ صاف و یک دست است و همانطور که از اسم آن پیداست عکس بر روی آن مات می باشد ،در مقابل نور از خود انعکاس ندارد و دارای بافت نرم و ماسه ای، شبیه بافتِ پارچه مخمل میباشد.این کاغذ جهت چاپ همه نوع عکس از عکس پرسنلی ، موبایل ، خبری تا عکس های حرفه ای گرفته استفاده می شو د ، کیفیت چاپ به نسب قیمت بسیار خوب و ماندگاری و دوام بالا وبسیار همه گیر است.

  • کاغذ سیلک (Silk) : این کاغذ یک کاغذ حرفه ای جهت چاپ عکس می باشد، میزان تراکم نقره در این کاغذ بسیار بالا بوده 85 درصد و هنگام لمس آن زبری و بافت مشخص و قابل لمس می باشد ، کیفیت عکس هنگام چاپ بر روی این کاغذ بسیار بالا و قابل قبول می باشد، از مهمترین  مشخصه این کاغذ این می باشد که اثر انگشت بر روی آن به جای نمی ماند و نسبت به کاغد مات ضخیم تر و محکم تر می باشد و اسیب پذیری این کاغذ ار تمام کاغذ های عکاسی کمتر می باشد ، جهت چاپ عکس این کاغذ توصیه میشود زیرا نسبت به قیمت و کیفیت مرقون به صرفه میباشد

  • کاغذ متایک (Metalic):متالیک گرانترین نوع کاغذ میباشد چون تراکم نقره درآن زیاد است و عموما" برای کارهای صنعتی ؛ منظره ؛ پرتره های که توسط عکاسان حرفه ای عکسبرداری میشود مورد استفاده میباشد .

کیفیت چاپ

چاپگر NORITSU QSS-3400 معیار خوبی از یک چاپگر با کیفیت است. این چاپگردرست مانند چاپخانه های ظهور فیلم های نگاتیوی در گذشته، همان کیفیت و وضوح عکس را این بار با تصاویر دیجیتال و کیفیت ِ 300Dpi برای شما فراهم می کند. تکنولوژی و کیفیت چاپ این چاپگر، با پرینتر های جوهر افشان و افست قابل مقایسه نیست و با گذشت زمان کیفیت رنگ عکس های چاپ شده با این چاپگر کاهش پیدا نمی کند. ترکیب رنگ های فوق العاده و کنتراست بالای این چاپگر، امکان چاپ تصاویری با رنگ هایی واقعی را به وجود می آورد. همچنین تکنولوژی multi-size droplet از رنجه رنجه شدن تصویر جلوگیری می کند. حالا شما می توانید از عکس های خودتان که در استاندارد نمایشگاهی چاپ می شود لذت ببرید.