جهت ارسال فایل عکس های خود برای چاپ از طریق شماره 09357205675 در تلگرام اقدام کنید

چاپ پوستر یا عکس شما بصورت سفارشی در ابعاد مختلف!! 

نوع کاغذ برای چاپ پوستر خود را انتخاب می کنید 

  • کاغذ مات یا لاستر(luster): میزان تراکم نیترات نقره موجود در این کاغذ 50 درصد میباشد بافت این کاغذ صاف و یک دست است و همانطور که از اسم آن پیداست عکس بر روی آن مات می باشد ،در مقابل نور از خود انعکاس ندارد و دارای بافت نرم و ماسه ای، شبیه بافتِ پارچه مخمل میباشد.این کاغذ جهت چاپ همه نوع عکس از عکس پرسنلی ، موبایل ، خبری تا عکس های حرفه ای گرفته استفاده می شو د ، کیفیت چاپ به نسب قیمت بسیار خوب و ماندگاری و دوام بالا وبسیار همه گیر است.

  • کاغذ سیلک (Silk) : این کاغذ یک کاغذ حرفه ای جهت چاپ عکس می باشد، میزان تراکم نقره در این کاغذ بسیار بالا بوده 85 درصد و هنگام لمس آن زبری و بافت مشخص و قابل لمس می باشد ، کیفیت عکس هنگام چاپ بر روی این کاغذ بسیار بالا و قابل قبول می باشد، از مهمترین  مشخصه این کاغذ این می باشد که اثر انگشت بر روی آن به جای نمی ماند و نسبت به کاغد مات ضخیم تر و محکم تر می باشد و اسیب پذیری این کاغذ از تمام کاغذ های عکاسی کمتر می باشد ، جهت چاپ عکس این کاغذ توصیه میشود زیرا نسبت به قیمت و کیفیت مقرون به صرفه میباشد

  • کاغذ متایک (Metalic):متالیک گرانترین نوع کاغذ میباشد چون تراکم نقره درآن زیاد است و عموما" برای کارهای صنعتی ؛ منظره ؛ پرتره های که توسط عکاسان حرفه ای عکسبرداری میشود مورد استفاده میباشد .

کیفیت چاپ

چاپگر NORITSU QSS-3400 معیار خوبی از یک چاپگر با کیفیت است. این چاپگردرست مانند چاپخانه های ظهور فیلم های نگاتیوی در گذشته، همان کیفیت و وضوح عکس را این بار با تصاویر دیجیتال و کیفیت ِ 300Dpi برای شما فراهم می کند. تکنولوژی و کیفیت چاپ این چاپگر، با پرینتر های جوهر افشان و افست قابل مقایسه نیست و با گذشت زمان کیفیت رنگ عکس های چاپ شده با این چاپگر کاهش پیدا نمی کند. ترکیب رنگ های فوق العاده و کنتراست بالای این چاپگر، امکان چاپ تصاویری با رنگ هایی واقعی را به وجود می آورد. همچنین تکنولوژی multi-size droplet از رنجه رنجه شدن تصویر جلوگیری می کند. حالا شما می توانید از عکس های خودتان که در استاندارد نمایشگاهی چاپ می شود لذت ببرید.