اتاق کودک

ست‌های 2تایی تابلوهای مناسب برای اتاق کودک یا نوزاد

 در این صفحه می توانید جدیدترین تابلوهای دکوراتیو یا تابلوهای تزئینی مناسب برای اتاق کودک، اتاق نوزاد  و یا سیسمونی که بصورت ست‌های 2تایی اماده شده است رابصورت آنلاین سفارش دهید این نکنه لازم به ذکر است که تمامی تابلوها در ابعاد استاندارد از سایز 20×30، 30×40، 40×60، 50×70 با قاب و شیشه ارائه میگردد 

تابلو مناسب برای اتاق کودک چیست؟

تابلو اتاق کودک یک تابلو دکوراتیو با طرح های کودکانه است که از آن برای تزیین دیوار‌های اتاق خواب کودکان استفاده می‌شود.

 تابلو اتاق کودک برای نوزاد پسر و دختر چه تفاوتی دارد؟

 طرح و رنگ تابلو اتاق کودک را با چه چیزی ست کنیم؟

 چه طرح یا تصویری مناسب تابلو اتاق کودک است؟

این سوالات یا هزاران پرسش دیگر ممکن است پیش از انتخاب تابلو برای اتاق کودک، به ذهن همه‌ی مادران برسد و انتخاب تابلو را برای آن‌ها کمی سخت و پیچیده کند. در ادامه این پست چند نکته ساده وضروری جهت راهنمایی شما عزیزان در انتخاب مناسب‌ترین تابلو برای دکوراسیون اتاق کودک‌تان آورده شده است. با ما همراه باشید تا انتخاب تابلو اتاق کودک را برای شما ساده‌تر کنیم.

تابلو اتاق کودک بر اساس جنسیت نوزاد

همه ما می‌دانیم که فرآیند انتخاب و خرید سیسمونی برای اتاق کودک فوق‌العاده زیبا و هیجان‌انگیز است و همه خانواده‌ها می‌خواهند که اتاق کودک برای ورود فرزندشان مناسب باشد. علیرغم تمایل ما به تزئین فضای داخلی اتاق نوزاد با توجه به جنسیت کودک، ذکر این نکته مهم است که تفاوت در طرح و رنگ المانی است که می‌تواند تابلوها را بر اساس جنسیت کودک شما دسته‌بندی کند.
بر اساس یک قانون پذیرفته شده کلی، برای نوزاد پسر رنگ آّبی یا سبز روشن و برای نوزاد دختر رنگ صورتی مناسب است. جالب اینجاست که یک مطالعه از دانشگاه کمبریج نشان می‌دهد که اکثر پسران و دختران زیر دو سال رنگ صورتی را به سایر رنگ‌ها ترجیح می دهند.

1-انتخاب تابلو کودک متناسب با رنگ و موضوع سایر المان‌های موجود

در اتاقدر این حالت شما می‌بایست رنگ کلی تابلو را بر اساس رنگ غالب محیط انتخاب نموده و در عین حال به این نکته نیز توجه کنید که رنگ زمینه تابلو باید به گونه‌ای باشد که با رنگ دیوار در تضاد بوده تا جلوه تابلو شما از بین نرود.

2-انتخاب تابلو کودک به عنوان نقطه کانونی اتاق و متمایز سازی آن با سایر المان‌های موجود

در این حالت رنگ زمینه و اصلی تابلو به گونه‌ای انتخاب می‌شود که تابلو کودک شما در تضاد با سایر المان‌ها، به عنوان نقطه کانونی محیط در نظر گرفته ‌شود و بر روی دیوار اتاق جلوه‌ای خیره کننده ایجاد کند.

نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

نکات نصب و قراری گیری تابلو روی دیوار

سبک های دکوراسیون

53 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 12 از 53 مورد