استفاده از فایل اصلی پوسترها برای چاپ

 ما در گروه بهارنارنج برای چاپ پوستر تابلوها از فایل اصلی استفاده میکنیم مهمترین دلیل استفاده از فایل اصلی بجای فایلهای کپی اینترنی خروجی چاپ با کیفیت بسیار بالاتر میباشد که درنتیجه پوستر چاپ شده وضوح بالاتری دارد که تفاوت آن را در تابلوهایی با ابعاد بزرگ مانند 70×50 بخوبی می توان دید. هرچند که خرید این فایلها در برخی موارد با توجه به تحریمها و قیمت ارز کاری دشواری است اما تیم بهارنارنج در راستای حفظ کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان عزیز همواره بر این امر کوشاست.

مراحل چاپ پوستر تابلوهای بهارنارنج

مراحل چاپ پوستر در مجموعه بهارنارنج ، بسیار متفاوت با دیگرمراکز است ، زیرا دراین مجتمع پوستر پرینت نخواهد شد !

پوستر تابلو شما برروی کاغذ عکاسی (کاغذ حساس به نور ) توسط دستگاههای مخصوص چاپ عکس که به منظور استفاده در لابراتوار های چاپ عکس طراحی و ساخته شده اند ، توسط فعل و انفعالات شیمیایی در شرایطی خاص چاپ می گردد ، یا بهتر است به زبان خیلی ساده بگویم که پوستر تابلو شما برروی کاغذ حک میشود و نقش میبندد.

فرآیند چاپ پوستر تابلوها در بهارنارنج در ۶ مرحله به شرح زیر است :

  • فایل اصلی پوستر تابلوها توسط کارشناسان و متخصصان با تجربه ما توسط نرم افزاری مخصوص بررسی و اصلاح رنگ میگردند تا ایده آل ترین و بهترین رنگ ونور ممکن را در چاپ پوستر داشته باشیم.
  • بعد از مرحله اصلاح رنگ و نور، تصاویر پوستر توسط ۷ عدد لامپ لیزر برروی کاغذ عکاسی نقش میبندد ، این مرحله از چاپ در تاریکی مطلق در دستگاه انجام میگیرد ، زیرا کاغذی که تصاویر پوستر تابلوها برروی آن چاپ می گردد ۱۰۰ درصد حساس به نور می باشد،دراصطلاح عکاسی به این مرحله Expose  میگوییم
  • مرحله بعد ظهور تصویر است ، تصویر چاپ شده پوستر توسط لیزر وارد محلول شیمیایی ظهور می گردد ، تا سطح حساس به نور کاغذ عکس ظاهر گردد .
  • مرحله چهارم ثبوت تصویر است، در این مرحله تصویر که از محلول شیمیایی ظهور عبور کرده وارده محلول ثبوت میشود تا رنگ آن تثبیت و ثابت گردد ، که به مرور زمان و با مجاورت به نور آفتاب تغییر رنگ ندهد.
  • مرحله پنچم از چاپ مرحله شستشو است ، با توجه به این در ۲ مرحله قبل تصویر وارد محلول شیمیایی می شود ، می بایست این محلول ها از روی تصویر برداشته و شسته شوند که به ترتیب سه مرحله شستشو روی تصویر انجام می شود .
  • مرحله ششم از چاپ پوستر خشک شدن پوستر در دردمای ۶۰ الی ۸۰ درجه سانتی گراد توسط فن و هیتر های مخصوص است که تصویر چاپ شده را خشک نمایند.

 در این مجموعه چاپ پوستر تابلوها مسیر طولانی و پر پیچ و خمی را طی میکند تا پوستر ماندگار و مطلوب مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در اختیار شما عزیزان قرار گیرد ،

در صورتی که در پرینت معمولی، تصویر بوسیله پاشیده شدن جوهر توسط هد دستگاه های پرینت برروی کاغذ معمولی یا گلاسه چاپ می شود. که به دلیل ارزانتر بودن این روش نکات ضعف بسیاری از جمله

  • عکس پرینت شده در مجاورت هوا و به مرور زمان کم رنگ و رفته رفته پاک می شود زیرا این خاصیت و ذات جوهر است حتی جوهر اصلی و اورجینال ، و با برخورد به آب بلافاصله پاک میشوند ، اما در فرایند چاپ شیمیایی عکس از آب عبور می کند تا به دست شما می رسد و ۱۰۰ درصد قابل شستشو میباشد،
  • در پرینت تنظیم رنگ و طیف رنگی بسیار محدود میباشد اما در این سیستم تا ۳۲ میلیون طیف رنگی خواهیم داشت بنابراین عکس شما طبیعی تر و به واقعیت نزدیک تر می باشد ،

با توجه به توضیحات فوق در میابید که  پوستری که پرینت شده با پوستری که بصورت شیمیایی چاپ شده چه تفاوت هایی دارد

 کلاً پرینت ممنوع

قاب تابلوهای بهارنارنج

قاب فلزی: از بهترین و نازکیترین متریال استفاده شده این نوع قاب ها به دلیل ضخمات 3ملیمتری که در نمای جلوی قاب دارن به تابلوهای شما زیبایی خاصی میبخشن همچنین رنگ این نوع قابها  بسیار باکیفیت بوده که باعث دوام بیشتری نصبت به دیگر جنس قابهای موجود در بازار می باشد.

 قاب pvc: براي ساخت قاب تابلوها بهارنارنج از بهترين و با كيفيت ترين متريال استفاده مي شود. يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد درساخت قاب تابلوهای بهارنارنج، استفاده از دستگاه هاي برش با دقت و ظرافت بالا وضريب خطاي بسيار پايين مي باشد به طوري كه تفاوت را در محل اتصال چهار گوشه قاب احساس مي كنيد، اتصالي دقيق كه به زيبايي محصول افزوده و باعث وجه تمايز آن مي گردد همچنین در پشت تابلوها از MDF 3mm استفاده میشود که علاوه بر استحکام باعث دوام بیشتر تابلوها می شود.