Sample slide 1
loading

Featured posts

 • خرید انواع قاب عکس فانتزی،رومیزی، چندتایی و دیواری

  July 13 2022, 1:34 pm
  13 Views
  Liked
  خرید انواع قاب عکس فانتزی،رومیزی، چندتایی و دیواری

  خرید انواع قاب عکس رومیزی و دیواری با قیمت مناسب یکی از لذت بخش ترین کار ها می توان به تماشای عکس های قدیمی اشاره کرد چون در عکس ها زندگی جریان دارد و ما رو به دل خوش ترین لحظات زندگیمان می برند. مثلا تماشای عکس جوانی مامان بزرگ و بابابزرگ هایمان در دوران جوانی خیلی دل پذیر است. عکس ها زمان را به زیباترین شکل ممکن به تصویر می کشند و آن را ماندگار می کنند.

  Read more ...
 • گالری دیواری از ایده تا اجرا|ست چند تابلو در کنار هم

  June 28 2022, 9:27 pm
  22 Views
  Liked
  گالری دیواری از ایده تا اجرا|ست چند تابلو در کنار هم

  داشتن یک گالری دیواری در خانه، می‌تواند بسیار جالب باشد اما اگر نظم و اصول چیدمان آن رعایت نشود جذاب و خیره کننده جلوه نخواهد کرد. اگر تمایل دارید در خانه یک گالری دیواری داشته باشید، این مطلب برای شما مفید است. قبل از این‌که بخواهیم این مطلب را آغاز کنیم، لازم می‌دانیم کمی در مورد گالری دیواری صحبت کنیم. ابتدا بهتر است بدانیم گالری دیواری چیست و چگونه می‌توان یک گالری دیواری در خانه داشت. در این مطلب از بهارنارنج علاوه بر آنکه این چیدمان زیبا را توضیح می‌دهیم، چند ایده نیز برای ساخت و ایجاد...

  Read more ...
 • گالری دیواری|wall art|چیدمان تابلوهای تزئینی

  June 18 2022, 9:38 am
  20 Views
  Liked
  گالری دیواری|wall art|چیدمان تابلوهای تزئینی

  or (wall art) گالری دیواری (Gallery Wall) یک مجموعه خلاقانه و شخصی سازی شده از تابلو، عکس، پوستر و آثار هنری و شخصی است که طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گالری دیواری یکی از شیوه های راحت و کم هزینه جهت ایجاد تنوع و تغییر در دکوراسیون داخلیبه حساب می‌آید. به کمک گالری دیواری می توان یک نقطه کانونی در منزل بوجود آورد و روح و گرما به  دکوراسیون بخشید و دکور را شخصی سازی کرد. 

  Read more ...
 • نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  May 31 2022, 1:36 pm
  24 Views
  Liked
  نکات مهم در انتخاب تابلو دیواری

  چگونه طرح مناسب برای تابلو انتخاب کنیم یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌ها برای کسانی که به دنبال خرید تابلو هستند، انتخاب طرح آن است؛ چرا که دنیای تصاویر و طرح‌های تابلو دریای بی‌کرانی است که انتها ندارد. جدای از بحث سلیقه که نقش چشم‌گیری در انتخاب طرح تابلو دارد، در نظر گرفتن جزییات دکوراسیون داخلی نیز کمک بزرگی به تصمیم‌گیری در این زمینه می‌کند. بنابراین طرحی که برای منزل مناسب است، به احتمال زیاد برای دفتر کار مناسب نمی‌باشد. به زبان دیگر، کاربری فضا و طراحی دکوراسیون داخلی هستند که به مکان شخصیت...

  Read more ...
 • نکات نصب و قرارگیری تابلوها روی دیوار

  May 30 2022, 7:51 pm
  27 Views
  Liked
  نکات نصب و قرارگیری تابلوها روی دیوار

  تابلوها روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی دارند از این رو بهتر است شما در انتخاب طرح و رنگ تابلو و چگونگی نصب آن روی دیوار حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه اصول نصب تابلو را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم به کمک این نکات بتوانید تابلوی مورد نظر خود را روی دیوار به شیوه ای کاربردی و راحت نصب نمایید.

  Read more ...
 • سبک بوهو bohemian

  May 28 2022, 9:43 am
  30 Views
  Liked
  سبک بوهو bohemian

  سبک بوهو در دکوراسیون که با نام های دیگری همچون دکوراسیون بوهمین یا بوهمیان نیز شناخته شده می باشد، یکی از سبک های خلاقانه و هنری به شمار می رود. در این سبک فرهنگ و هنر نقش مهمی داشته و نشانه هایی از اصالت و بومی گرایی در آن به چشم میخورد. در این بخش از مطالب دکوراسیون داخلی دکونیوز در ادامه رنگ بندی و اصول دکوراسیون منزل به سبک بوهو را به همراه عکس و مدل های متنوع ارائه خواهد داد.

  Read more ...
 • سبک کلاسیک

  May 27 2022, 6:40 pm
  28 Views
  Liked
  سبک کلاسیک

  سبک کلاسیک از جمله سبک هایی است که در گذشته مورد استقبال افراد با ذوق و اهل هنر قرار می گرفت. در این سبک از رنگ های گرم که فضایی دنج و آرام ایجاد می کنند استفاده می شود. در این سبک دیوارها با کاغذ دیواری کلاسیک پوشانده می شوند و پانل های چوبی برای تزئین آن ها به کار می روند. تزئین سقف نیز با استفاده از گچ کاری های زیبا به رنگ های سفید، کرمی و یا شیری صورت می گیرد. طراحی دکوراسیون کلاسیک از فرهنگ اروپایی و سبک هایی نظیر سبک آرت دکو و سبک ویکتوریایی نشات گرفته است.

  Read more ...
 • سبک مدرن MODERN

  May 27 2022, 6:18 pm
  31 Views
  Liked
  سبک مدرن MODERN

  دکوراسیون داخلی مدرن با جلوه ی ساده ای که دارد یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی است که برای خانه های کوچک بسیار مناسب است. مدرن یک واژه ی لاتین (modern) است که معنی آن به فارسی جدید تازه باب میشود.سادگی بهترین تعریف کوتاه از سبک مدرن است. در طراحی داخلی به سبک مدرن از مبلمان و دکوراسیونی که ساده و طرح خطوط صاف دارند و هیچ طرحی در آن ها وجود ندارد استفاده میکنند و همچنین در فضا از رنگ های خنثی و ملایم استفاده میکنند تا سادگی این سبک حفظ شود.

  Read more ...
 • سبک مینیمال Minimal

  May 27 2022, 1:44 pm
  32 Views
  Liked
  سبک مینیمال Minimal

  خانه هایی به سبک مینیمالیست، عاری از هرگونه آشفتگی و شلوغی هستند. در این سبک، فقط لوازمی مانند کاناپه، میز و وسایل روشنایی که برای زندگی کاربردی و ضروری اند وجود دارند. فضای داخلی مینیمالیستی، بر سادگی و زیبایی بدون دردسر تمرکز دارد. در سبک مینیمال، اتاق ها تک رنگ و معمولا دارای رنگ های خنثی هستند. دیوارها فقط با یک یا دو قطعه تزئینی مانند تابلو یا آینه ساده تزئین می شوند و مبلمان ساده و با جزئیات بسیار کم هستند.

  Read more ...
 • سبک چیدمان اسکاندیناوی

  May 25 2022, 11:38 am
  57 Views
  Liked
  سبک چیدمان اسکاندیناوی

  یکی از عناصر تزئینی که می تونه دکوراسیون مون رو خاص و زیبا کنه ، اضافه کردن تابلو هاست، که حتما باید به رنگ وسبک تابلو ها توجه کنیم، تواین پست می خوایم با سبک تابلوها آشنا بشیم

  Read more ...
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)